0 oy
5 kez görüntülendi
Forza Horizon 4 nasıl bir oyun arkadaşlar 2018 yılında çıktığını biliyorum ama oynaması zevklimidir acaba araba yarışlarına ayrı bir tutkum var ona göre almayı planlıyorum.
Spor kategorisinde (640 puan) tarafından | 5 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy

Son dönemlerin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Forza Horizon 4 oyunu, bugün binlerce kullanıcı tarafından oynanan bir oyundur. Sizler de bu oyunu ilk defa oynayacak ve Forza Horizon 4 nasıl bir oyun sorusunu soran oyun severlerden biriyseniz, bu yazı pür dikkat okuyun. Daha önceki versiyonlarından farklı olarak önemli eklemeler yapılmış Forza Horizon 4 oyununda sizleri profesyonel tasarlanmış bir açılış menüsü bekliyor. Açılış introsu açısından da oldukça profesyonel bir tasarıma sahip olan oyunun, pek çok farklı özelliği mevcut.

Öncelikli olarak Forza Horizon 4 oyunu yarış severler için mükemmel bir seçenek olacaktır. Her mevsimde yarış yapma özelliği getirilen oyunda, kış mevsiminde araba yarışı düzenleyebileceğiniz gibi yağmurlu bir sonbahar akşamında da yarışlar düzenleyebilirsiniz. Öte yandan yapımcı firmanın İngiliz bir şirket olması nedeniyle, İngiltere'ye ait görseller oyunun arayüzüne çok iyi işlenmiş.

Görsel ve işitsel efekt yönünden oldukça zengin bir oyun olan Forza Horizon 4 oyununda her yarış bitiminden sonra bir etkinliğe katılacaksınız. Etkinliğe başlamadan önce karakterinizi ve aracınızı tercih etmelisiniz. Seçeceğiniz aracı elbette ki ilerleyen zamanlarda değiştirme hakkına sahipsiniz. Araç seçim işleminden sonra ise araç plakasını belirleyerek oyun oynamaya ve sürat yapmaya başlayabilirsiniz.

Forza Horizon 4 oyununu çevrimdışı özellikte oynayabileceğiniz gibi aynı zamanda çevrimiçi özellikte de oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun özellikleri arasında multiplayer modu da yer alıyor.

(640 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Cmgamer.com sizelere oyunlarla ilgili sorularınızın diğer oyuncular tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

9 soru

9 cevap

0 yorum

10 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Aksiyon Macera kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 17 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Aksiyon Macera kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 7 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 13 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 6 kez görüntülendi
9 soru
9 cevap
0 yorum
10 kullanıcı