0 oy
6 kez görüntülendi
2018 yılında çıkan Battlefield 5 nasıl bir oyundur, özellikleri ve oynanışı nasıldır. Konusunu da merak etmiyor değilim aslında. Bir ara hayatta kalma modu çıkacak diye okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum.
FPS kategorisinde (640 puan) tarafından | 6 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy

Strateji oyunları içerisinde savaş oyunları oldukça popüler olmuş oynayanları bağımlı hale getirebiliyor. Battlefield oyunun ilk serileri 1. dünya sahnesi oluşturularak hayatta kalma mücadelesi sergileniyor. Oyun yapımcıları multiplayer özelliği sayesinde para kazanabiliyor. Bu yüzden tekli oyun modu geri planda kalarak multiplayer özelliği sayesinde dünyadan birçok insanla savaşıp hayatta kalma mücadelesine katılabiliyorsunuz. Peki, Battlefield 5 nasıl bir oyun? Oyun severlerin merakla bekledikleri seri nihayetinde çıkmıştır. Yeni oyun sahnesinde 2.dünya savaşını anlatan bir hikaye teması kullanılmış. Daha önceki serilerde kullanılmamış şemalar ile yeni yerler keşfetme arzunuzu güçlendiriyor.

Oyuna ilk girişinizde kendinizi tank, uçak kullandığınızı hatta bazı cephelerde savaşan asker görüntüleri ekranda yer alıyor. Oyun menüsünde 4 farklı senaryo seçeneği sizi bekliyor. Öncelikle tek kişilik oyuna girip bir karaktere bürünüyorsunuz. Kuzey Afrika bölgesinde geçen bir savaş var. Bu savaşta düşmanlar size çok yakın. Birlikte savaşacağın gruba katılıp düşman hattına gizli bir şekilde girerek bir subayı kaçırmamız gerekiyor.

Yüksek çatışmalı bir oyun değil sadece gideceğin mekana stratejiler kurarak ölmeden gitmeyi hedefliyorsun. Multiplayer özelliğine girmeden önce avatarın ile ilgili özellikleri değiştirip veya geliştirerek oyuna katılabilirsin. 64 oyuncu ile birlikte haritada yer alan bölgeleri ele geçirmek için savaşa giriyorsunuz. Battlefield 5'te en iyi grafikler kullanılmış karakterlerde gerçeklik hissi verilmiştir. Oyunun atmosferine kendinizi kaptırabilecek mükemmel bir oyun meydana gelmiş. Şimdiden oyunu indirme ve oynama rekorları kırılmaya başlamıştır.

(640 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Cmgamer.com sizelere oyunlarla ilgili sorularınızın diğer oyuncular tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

9 soru

9 cevap

0 yorum

10 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 13 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Aksiyon Macera kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 17 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Aksiyon Macera kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 7 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Spor kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 5 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
8, Mayıs, 8 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 6 kez görüntülendi
9 soru
9 cevap
0 yorum
10 kullanıcı