0 oy
7 kez görüntülendi
Vahşi batı tarzı oyunları seven birisi Red Dead Redemption 2'ı sever mi merak ediyorum. Nasıl bir oyun olduğunu bilen varsa cevap yazarsa hoş olur aslında.
Aksiyon Macera kategorisinde (640 puan) tarafından | 7 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy

Red Dead Redemption 2 oldukça merak edilen ve ilk oyundan itibaren oluşmuş olan belli bir hayran kitlesine sahip bir oyundur. Vahşi batı yansıması bir oyunda yer almak istiyorsanız bu oyunu kesinlikle tercih etmelisiniz. Bu yazıda da Red Dead Redemption 2 nasıl bir oyun sorusuna detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

İlk oyundan aşina olunan ana karakter John Marston'ın ikinci oyunda yan karakter olarak yer aldığı bu vahşi batı dünyasında size eşlik eden kişi Arthur Morgan oluyor. Dutch çetesinin en ünlü olduğu zamanların konu edildiği ve ilk oyuna kıyasla daha da geçmişte geçen bu oyunda gerçeklik ve detaycılık sizi içine çekiyor.

Rockstar ekibi tarafından hazırlanan bu oyunda yer alan her bir ayrıntı incelikle dokunmuş ve hazırlanmış bir durumdadır. Firmanın en gelişmiş oyunu olan bu oyunda teknolojiyi derinliklerinizde hissederken vahşi batı dünyasında bir anlık gezinti ve maceraya çıkabilirsiniz.

Her bir detayın ilmek ilmek işlendiği Red Dead Redemption 2 oyununda gerçekliğe ve detaycılığa bir de oyunun müzikleri ve çeşitli animasyonları da eşlik ediyor. Konsol oyunları arasında öncelikli bir yere sahip olan bu oyunda çeşitli hırsızlık olaylarının içerisinde kendinizi bulabilir ve çeteler ile mücadele edebilirsiniz. Vahşi batının tüm elementlerini bünyesinde barındıran bu oyun sayesinde kendinizi başka bir dünyada hissedebilmeniz de oldukça mümkündür.

(640 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Cmgamer.com sizelere oyunlarla ilgili sorularınızın diğer oyuncular tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

9 soru

9 cevap

0 yorum

10 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Aksiyon Macera kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 17 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Spor kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 5 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 13 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 6 kez görüntülendi
9 soru
9 cevap
0 yorum
10 kullanıcı