0 oy
17 kez görüntülendi
Bu oyunu taa eskiden çocukluğumda ataride oynardım. Daha yeni çıkan Mortal Kombat 11 nasıl bir oyun merak etmiyor değilim. Acaba çocukken aldığım o zevki tekrar verir mi bana?
Aksiyon Macera kategorisinde (640 puan) tarafından | 17 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy

90'lı yılların atari oyunlarından biri olan Mortal Kombat 11 nasıl bir oyun? Birçok kişinin vazgeçilmez dövüş oyunlarından biri olan Mortal Kombat yıllara direnen oyunlardan biri olarak bilinmektedir. Oyun içerisinde çok fazla kan ve vahşet sahneleri bulunmaktadır. Yıllar önce çok fazla dikkat çektiği için beyaz perdeye uygulanan bir oyundur. Oyunda şuan 29 karakter bulunmaktadır ve gelen güncellemelerle birlikte tek tek yeni karakterler eklenmektedir.

Oyun karakter eklemeden önce nasıl bir karakter istenildiğini sosyal medya hesapları üzerinden oyuncularına sormaktadır. Her karakterin 10 farklı vuruş stili bulunmaktadır. Mortal Kombat oyun konsolları yanı sıra PC üzerinden de oynanmaktadır aynı zamanda mobil oyunu da yakın zamanda yapılmıştır. İster online isterseniz botlara karşı oyunları mevcuttur. Her karakterin özel combo vuruşları bulunmaktadır bu combo vuruşlarını karakter ayarlar bölümünden bakabilir ve oyun içinde uygulayabilirsiniz.

Karakterler arasında bazen güç eşitsizliği olabiliyor ve yapımcı şirket getirdiği güncellemelerle birlikte karakterin vuruş gücünü azaltabiliyor yada eşitsizliği gidermek için diğer karakterlere ek vuruşlar ekleyebiliyor. Oyunun verdiği en iyi özelliklerden biri X-Ray sistemi denilen oyuna yeni dahil edilen sistem. Can %10'a geldiğinde X-Ray sistemini tetik tuşlarıyla aktif ederek extra bir özellik sağlamanız mümkündür. Bu özellik genel olarak online oynayan oyuncular için iyi olmuştur. Bu özellik sayesinde bağlantı sorunu yaşayan kişiler az da olsa rahatlamıştır.

(640 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Cmgamer.com sizelere oyunlarla ilgili sorularınızın diğer oyuncular tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

9 soru

9 cevap

0 yorum

10 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Aksiyon Macera kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 7 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Spor kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 5 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 13 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 6 kez görüntülendi
9 soru
9 cevap
0 yorum
10 kullanıcı