0 oy
6 kez görüntülendi
Bir zamanlar neredeyse her türk gencinin oynadığı bu kadar popüler bir oyun olan Knight Online, ne oldu da bu hale geldi. Neden artık daha kimse oynamıyor? Popüleriğini nasıl oldu da kaybetti?
Mmorpg kategorisinde (640 puan) tarafından | 6 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy
Bunun aslında birden fazla sebebi var. Birincisi popülerliğini kaybeden sadece Knight Online değil, çoğu MMORPG türü oyun son zamanlarda oldukça popülerliğini kaybetti. Yani Knight Online sadece bu oyunlardan bir tanesi.

Knight Online'ın bu kadar düşmesinin en büyük sebebi oyunun tamamen paraya dönüşmesi. Evet bildiğiniz pay-to-win oldu oyun. Oyuna gelen her güncelleme, oyuncuyu oyuna daha fazla para yatırması için tahrik ediyor. Hal böyle olunca da artık oyuncular kendilerini dizginlemeye başladı.

Artık Knight Online'da diğer oyuncularla rekabet edebilmeniz için Aylık 500 lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Aylık 500 lira bir oyuna verilir mi? Bence verilmez. Ben de Knight Online'ın eski bir oyuncusu olarak böyle düşündüğüm için bıraktım ki oyunu bırakan eski arkadaşlarımın çoğu da aynı sebeplerle bıraktı.
(640 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Cmgamer.com sizelere oyunlarla ilgili sorularınızın diğer oyuncular tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

9 soru

9 cevap

0 yorum

10 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
8, Mayıs, 8 Strateji kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 6 kez görüntülendi
9 soru
9 cevap
0 yorum
10 kullanıcı