0 oy
6 kez görüntülendi
Yeni nesil Battle royale oyunlarından bir tanesi olan Apex Legends'da herhangi bir ceza sistemi var mı? eğer yoksa oyuncular bunu nasıl fırsata çeviriyor?
Battle Royale kategorisinde (640 puan) tarafından | 6 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy

Apex Legends'da ne yazık ki şimdilik herhangi bir ceza sistemi bulunmamakta. Bunu daha yeni bir oyun olmasına bağlıyorum. Oyunu ilk çıktığı tarihten itibaren oynamış biri olarak söyleyebilirim ki Apex Legends'da ceza sistemi olmaması oldukça can sıkıcı bir durum.

Oyuncuların durumu fırsata çevirmesi kısmına gelirsek; Mesela mutlu bir şekilde oyuna girip bir el atayım diyorsunuz, 3 kişi başladığınız oyunun daha 1. dakikasında 1 kişi kalmanız mümkün.

Neden mi?

Adamın biri gruptan ayrılıyor kafasına göre takım oyunundan bir haber takılıyor. Doğal olarak kolay bir şekilde düşmanlar tarafından avlandıktan sonra sizin onu kurtarmanızı beklemeden direk çıkıyor oyundan. Böyle olunca ben çok sinirleniyorum mesela.

Eğer bir ceza sistemi olsaydı öyle ölünce direk oyundan çıkamayacaktılar. Böylece oyun daha zevkli bir hal alırdı. Ama şimdilik ne yazık ki yok ceza sistemi.

(640 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Cmgamer.com sizelere oyunlarla ilgili sorularınızın diğer oyuncular tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

9 soru

9 cevap

0 yorum

10 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
8, Mayıs, 8 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 6 kez görüntülendi
9 soru
9 cevap
0 yorum
10 kullanıcı