0 oy
13 kez görüntülendi
Ağustos 2012 yılında piyasaya çıkan Counter Strike Global Offensive nasıl bir oyun, nasıl oynanır ve oyunda ortamı eğlenceli hale getiren ne gibi etkinlikler bulunmaktadır? Ona göre CS:GO'ya başlamayı düşünüyorum cevap verirseniz sevinirim.
FPS kategorisinde (640 puan) tarafından
tarafından düzenlendi | 13 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy

Counter Strike 1.5 ile geniş kitlelere yayılan ve şuan E-Spor'un vazgeçilmez oyunlarından biri olan CS GO nasıl bir oyun? Cs Go'nun açılımı Counter Strike: Global Offensive'dir. İster online isterseniz de tek başına botlarla oynayabileceğiniz bir savaş ve strateji oyunudur. Oyunda terörist ve anti terörist olmak üzere iki takım bulunmaktadır. Terörist takımın görevi C4 isimi bomba bölgeye kurmak, anti terörist takımının görevi ise bu bombayı çözmektir. Oyunda birçok silah çeşidi bulunmaktadır.

Oyunu online olarak da oynamanız mümkündür. Oyun şuan Steam üzerinden oynanmaktadır ve yeni silahlar kazanmak, silahlara özellikler eklemek için oyun içerisinde kasa satın alabilirsiniz. Son dönemlerde E-Spor'da yaygınlaşan CS GO üzerinden para kazanmak da mümkündür. Kasa açılımı yaparak kaliteli silahlar çıkarabilir ve bu silahları oyun satış siteleri üzerinden satabilirsiniz. Sandık açılımı yapmak için TL harcamanıza gerek yoktur. Sürekli oynayarak ve oyunlarda frag yaparak ücretsiz sandıkta kazanabilirsiniz.

Özel günlerde sandıklarda ve silahlar indirip olurken aynı zamanda da etkinliklerde düzenlenmektedir. Etkinliklere katılarak daha kaliteli silahlar ve sandıklar kazanabilirsiniz. Oyunu daha iyi performansta oynayabilmek için mutlaka güzel bir bilgisayara sahip olmanız ve oyun içi grafik, FPS ayarlarını doğru şekilde yapmanız gerekmektedir. Eğer Counter Strike geçmişiniz yoksa Cs 1.6 yükleyerek bir alt seviyeden başlamanız önerilir daha sonrasında CS GO'ya geçiş yaparak görevlerle kendinizi geliştirebilirsiniz.

(640 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Cmgamer.com sizelere oyunlarla ilgili sorularınızın diğer oyuncular tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

9 soru

9 cevap

0 yorum

10 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
8, Mayıs, 8 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 6 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 FPS kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 6 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Aksiyon Macera kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 17 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Aksiyon Macera kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 7 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Spor kategorisinde mrcook (640 puan) tarafından soruldu | 5 kez görüntülendi
9 soru
9 cevap
0 yorum
10 kullanıcı